Ei jatku...

Turha kenenkään luulla enää yhtään mitään.
Loppu, slut kaikki. Sillä sipuli.
On ihan oikeasti tullut tuota paskaa niskaan sen verta paljon, että nyt riittää.
Mua ei enää pompoteta.
Pitäkää ikävänne kaipuunne kun kuitenkaan kukaan oikeasti välitä, se on jo huomattu.
Hyvästi.
7173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • En ole

    Äänestä


  • Hei! olet kiva kisuli!

    Äänestä

Jos lohduttaa, niin ei minustakaan kukaan välitä, ei kaipaa, ei ikävöi. Mun on turha luulla että joku vois munlaisesta pitää, ei sellasta tapahdu, ei koskaan ennenkään ole sellasta tapahtunut. Ei enää haaveita, ei toiveita, ei unelmiakaan. Kaikki ne on loppuneet, realismi tappoi ne.

Äänestä

Realismi ei voi tappaa.. tylsyys ja inspiraatiosta puute voi tappaa kaiken..

Äänestä
  • Kyllä todellisuus tappaa turhat kuvitelmat ja unelmat

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikään.. kirjoitti:

Turha kenenkään luulla enää yhtään mitään.
Loppu, slut kaikki. Sillä sipuli.
On ihan oikeasti tullut tuota paskaa niskaan sen verta paljon, että nyt riittää.
Mua ei enää pompoteta.
Pitäkää ikävänne kaipuunne kun kuitenkaan kukaan oikeasti välitä, se on jo huomattu.
Hyvästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu