Lappalaiset

Lapinoitaa kuuluttelen tääl;D Se kiukunen eskimo;)
5199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mistäpäin lappia on noitasi?

Äänestä

Yksi asusteli Rovaniemen suunnalla tai ainakin hän kertoi siellä koulunsa käyneen. ;)

Noh lapin naiset ovat mukavia ja heitä ei kannata ärsyttää sillä siinä jää itse hopealle ja haikailemaan perään.

Äänestä
  • Pirullisia ne lapin naiset on. Lapin miehet ovat lepposampia

    Äänestä

noita on paikalla ,mitäs poroaslakki tietää??

Äänestä

Aijaijai, että tuo eskimo iski kyllä ja pahasti. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


R kirjoitti:

Lapinoitaa kuuluttelen tääl;D Se kiukunen eskimo;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu