millä ukoilla pelaas ja miksi

moro diablo fanit millä ukolla/ukoilla pelaat eniten ja miksi mä pelaan sorsul ku sil on niin vitu.n hyvii taikoi ja se saa parhai kamoi
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

barbaarilla,assassinella,druidilla,paladinilla,amatzonilla,necromancerilla ja s"orkulla"

Äänestä

Meinasin vastata ensin, mutta tulin siihen tulokseen, että jos et tuota paremmin osaa kirjoittaa, ei minulla ole sinulle mitään sanottavaa.
Ihmiset yrittäkää edes jättää järkeviä viestejä, ei tällaista roskaa kukaan jaksa tai halua lukea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dibolic kirjoitti:

moro diablo fanit millä ukolla/ukoilla pelaat eniten ja miksi mä pelaan sorsul ku sil on niin vitu.n hyvii taikoi ja se saa parhai kamoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu