,iten xanor respa?

saako yksityiseltä jo ekal kerral esim xanor?? pelkoihi?
4147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivottavasti et saa.

Äänestä

jrro nyt ,iten saa canor???

Äänestä

sain tänää sadan boksin xanor 2mg depotteja.. nam kyllä voi hengittää vapaasti yeh kannatan

Äänestä

canorit paras,,,,,,,tenoxi varas hähäää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haudi hau äijjä kirjoitti:

saako yksityiseltä jo ekal kerral esim xanor?? pelkoihi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu