kaunispilluinen nainen

Ilari``

se olla pitää. Siis sellanen muodokas, naisellinen, pehmeä, jolla häppärit on seksyt eli ne sisimmät häppärit tulis sieltä vähintään 3 cm näkyville. Se on tärkeetä ja lissäksi naisen tulisi nauttii seksistä, ei mitään teeskentelyy sillä halukkuudessa ja alotteellisuudessa näkyy totuus. Kaunispillunen tässä http://www.erotiqlinks.com/tgp/tw/hjoy/golemi/15.jpg

18

2525

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hgwegwegwe

      itte en syty tommosist römpsist

    • Keijo*****

      häppäripillu on herkkua ja vähimmäisvaatimus on että nainen omistaa sellasen. Muotoja haluun,

    • HÄH,MITÄ IHMETTÄ?hÄPPÄRIT EI KUITENKAAN OLE HERKÄT VAAN KLITORIS ON?

    • <<<<yök

      Hirveen ruma römpsä! Kyllä kundien täytyy olla TODELLA puutteessa JOS tuo RÖMPSÄ on nätti!!!


      Sika ruma!

      • römppis on

        kauhee


    • Petteri--

      totuus on että viivapillut on pissiksiä ja teinejä jotka lahnaa sängys ja luulee olevansa luojan lykkyjä miehille kun antaa. Huonolla itsetunnolla varustettuja jotka siksi antaa että tuntisivat olonsa paremmaksi. Mies haluu naiselta naiseutta, isot tissit ja häppäripimpin, jossa pikkusemmat huulet oikein työntyy esiin seksikkäästi. Sellanen nainen osaa olla myös kuuma ja halukas sängyssä.
      http://www.bravoerotica.com/met-art/honey/presenting-honey/9.html

      • 5+15

        Tuossa on kyllä mahtavan näköinen pillu!


    • Pave

      Aika repaleinen näyttää olevan.
      Mun mielestäni sais olla selkeä viiva josta sisemmät häppärit nätisti pilkottaa.

    • aikuinen mies

      Vanha viisaus sen kertoo, ei viina maullaan eikä vittu näöllään miellytä.

    • LLate-

      Jos ei oo kunnollisia häppäreitä, pillusta puuttuu paljon. Viivoista ei oo mikskään. Teinipojjat tyytykööt niihin kun ei muusta tiedä.

    • Ruusunnupukka

      Täältä löytyy tuollaiset. :-) Aina hävennyt häppäreitäni mutta ihana että jotkut pitää tälläisistäkin~

    • Izze//

      Häppärit hurmaa, muu ei tyydytä.

      http://www.bravoerotica.com/twistys/zoey-kush/a-walk-through-her-garden/10.html
      http://www.bravoerotica.com/als-scan/mia-moore/normal-resolution-1-1/12.html
      http://th.lazurio.com/content/metartmoney/metart/533/metart-006.jpg
      http://www.bravoerotica.com/met-art/nika-e/misket/9.html
      http://www.bravoerotica.com/met-art/nika-e/misket/10.html
      http://www.newangelicseduction.com/galleries/juicy-honey-outdoors/juicy-honey-outdoors-004.jpg
      http://www.newangelicseduction.com/galleries/sabina-b-folies-by-catherine/sabina-b-folies-by-catherine-006.php
      http://www.newangelicseduction.com/galleries/sarah-k-in-all-by-myself/sarah-k-in-all-by-myself-004.jpg

    • IIRo*

      pi llu on kaunis kun siinä on muotoja eli kyllä ne häppärit pitää muutaman sentin vähintään näkyy sieltä välistä. viivat on ihan mauttomii ja teinejä, kyllä sitä mies naisellisuutta arvostaa. kuvissa olevat on kauniita mikä herkkupi llu

    • Atrian grillinakki

      Pillu on kaunis kuin se on kuin sämpylä, joka vain odottaa nakkiaan yhteisiä hodarihetkiä varten!

    • viivaorava

      Jännää, tää lerpakepilluista kiinnostunut äijä joka postaa eri nimimerkeillä harva se ketjuun on kyllä varmaan todellisuudessa joku nainen joka häpeää omaa röpötintään, ja ei siksi saa tarpeekseen viivapillujen haukkumisesta.

      Pimpsan muodoilla ei ole mitään vaikutusta siihen, että miten paljon nainen seksistä nauttii. Herkkyys vaihtelee yksilöittäin. Vaikka olis isot häpyhuulet niin ei se tarkoita että niissä on enemmän tuntoa.

      Varmaankin suuren osan mielestä vaaleanpunainen viivapillu on söpömpi kuin sellainen härpäkkeinen häppäripillu, mutta seksikkyyttä voi nähdä millaisessa pimpissä vain.

      On todella sairasta että naiset joutuu leikkelemään ja valkaisemaan alakertaansa ettei tarvitsisi hävetä. Luulisi että rakastamalleen ihmiselle antaa mielellään suuseksiä, oli se vehje sitten minkänäköinen vaan niin siitä tykkää. Ja häppäripilluhan näyttää vähän joltain eksoottiselta kukkaselta terälehdet levällään :D

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      399
      8666
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      168
      3021
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      16
      1413
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      76
      1038
    5. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      68
      1017
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      27
      975
    7. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      62
      940
    8. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      923
    9. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      65
      880
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      73
      864
    Aihe