Keskiyö

Joko_taas87

moi keskiyö.

Mitä näkisit minulle rakkauteen ja rahaan? Onko miestä näkyvissä joka vastaisi tunteisiini? Mistä hänet tunnistan?

1

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      sinulla on vielä paljon elämää ja kokemuksia edessäsi.
      on mies, joka on opiskellut itselleen diplomin ja joka on hyvin työteliäs luonteeltaan. hän on eteenpäin pyrkivä ja toivoo sinunkin arvostavan itseään.

      ehkä hän ei optisesti vastaa kaikkia odotuksiasi, voisit hieman alentaa rimaasi siinä suhteessa. tällä miehellä on kuitenkin kaikki tarvittavat paperit hyvään elämään.

      niin, te kohtaatte ja teillä on paljon sanottavaa toisillenne. näen sen, että tämä suhde ei välttämättä ole koko elämän mittainen. mutta se voi olla kuitenkin pitkä ja hedelmällinen. parempaa sinun on vaikea löytää.

      jos havittelet suurempaakin varallisuutta, niin se tulee tämän mainitsemani miehen kautta. hänellä on hyvä ja varakas äiti, joka myös tukee poikaansa.

      mutta ehkä sinä tarkoitat vain noin yleistä kuvaa, että mitä on. minä kun valitettavasti en osaa puhua ajoista.
      tällä hetkellä uskoisin sinun olevan pettynyt nuoreen mieheen, joka teki sinulle katalasti. hän on vielä lapsellinen ja vailla kokemuksia.

      mutta mutta, elämä on pitkä ja täynnä yllätyksiä!

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.

      Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.
      Ähtäri
      17
      2354
    2. Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä

      Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain
      Maailman menoa
      241
      2033
    3. Purrasta tehty huoli-ilmoitus

      Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b016
      Maailman menoa
      207
      1802
    4. Pelottaa kohdata hänet

      En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt
      Ikävä
      102
      1461
    5. Olisin halunnu vaan tutustua

      Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno
      Ikävä
      48
      1356
    6. Naiseni on todellinen seksipeto

      Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu
      Ikävä
      56
      1263
    7. Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta

      Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas
      Maailman menoa
      181
      1170
    8. Mitä tapahtuu

      Syksyllä?
      Ikävä
      94
      1110
    9. Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.

      Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      985
    10. Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."

      Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks
      Suomalaiset julkkikset
      14
      931
    Aihe