rapu+kalat

En tieda miksi aina sanotaan, etta skorpionille paras valinta olisi rapu tai kalat ??? En tajua, koska itse koen ko. merkit todella omituisina, ja heidan kanssaan ei ainakaan minulla toimi.
1189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaloista en nyt niinkään tiedä, mutta ravut. Voi tsiisus. Mä oon ahdistunu joka kirotun ravun kanssa, kun eihän ne muuta tee kun pitäävät kiinni, yölläkään saa sängyssä kääntyä rauhassa, kun käsi tunkee jostain.. EIEIEIEIEIEI. Luonteelleni tietty ominaista että tarviin "tilaa" enkä jaksa ylenpalttista lällyilyä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ScorpioFemale kirjoitti:

En tieda miksi aina sanotaan, etta skorpionille paras valinta olisi rapu tai kalat ??? En tajua, koska itse koen ko. merkit todella omituisina, ja heidan kanssaan ei ainakaan minulla toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu