ÄLKÄÄ SYÖTTÄKÖ LÄÄKKEITÄ

gfhjdksllgh

EI lääkkeitä päihderiippuvaisille.
Katsokaa videoni sekakäyttäjä.ehkä te voisitte myös tutustua luontais hoitoihin:) aina ei tarvitse päihdyttävää kemikaalia ollakseen terve:)Tästä voi olla apua,kanavastani jollekkin ja tieto muille .

2

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • riuttala76

      Mun mielestä lääkäri joka määrää jollekin Zyprexaa, pitäisi haastaa oikeuteen. Se on kyllä niin paska psyykelääke et lieneekö se ikinä auttanut ketään kuntoutumaan.

    • tuo on totta

      Tapasin henkilön joka kertoi avoimesti ensin juoneensa noin 20v, sitten onnettomuuden kautta ajautui särkylääkkeisiin, valtaviin kodeiini annoksiin ja sitä kautta kaikkiin mahdollisiin lääkkeisiin. Hän ei tee mitään (näytti siltä) non medical toimia vähentääkseen oletettua kipua, vaan suunittelee siirtymistä kannabikseen. Ja sillä päättäväisellä luonteella uskon hänen siirtyvän siihen. Ja sitä kautta tie on avoin vahvemmille "nautintoaineille"...hänellä on muutenkin hyvin salliva luonne.

      Eli hän on ollut enemmän tai vähemmän yläilmoissa reilut puolet elämästään. Ajaa autolla ja käy töissä. Ihmisestä huomasi ettei ollut kohtuuden rajoissa, enkä luottanut hänen vakauteensa. Meno oli jotenkin kuin vaaksiaisen lento.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      31
      5466
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      36
      3721
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      183
      3283
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      11
      2565
    5. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      29
      2152
    6. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      2077
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      163
      1886
    8. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      14
      1368
    9. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      105
      1362
    10. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      137
      1154
    Aihe