EI lääkkeitä päihderiippuvaisille.
Katsokaa videoni sekakäyttäjä.ehkä te voisitte myös tutustua luontais hoitoihin:) aina ei tarvitse päihdyttävää kemikaalia ollakseen terve:)Tästä voi olla apua,kanavastani jollekkin ja tieto muille .
ÄLKÄÄ SYÖTTÄKÖ LÄÄKKEITÄ
2
174
Vastaukset
- riuttala76
Mun mielestä lääkäri joka määrää jollekin Zyprexaa, pitäisi haastaa oikeuteen. Se on kyllä niin paska psyykelääke et lieneekö se ikinä auttanut ketään kuntoutumaan.
- tuo on totta
Tapasin henkilön joka kertoi avoimesti ensin juoneensa noin 20v, sitten onnettomuuden kautta ajautui särkylääkkeisiin, valtaviin kodeiini annoksiin ja sitä kautta kaikkiin mahdollisiin lääkkeisiin. Hän ei tee mitään (näytti siltä) non medical toimia vähentääkseen oletettua kipua, vaan suunittelee siirtymistä kannabikseen. Ja sillä päättäväisellä luonteella uskon hänen siirtyvän siihen. Ja sitä kautta tie on avoin vahvemmille "nautintoaineille"...hänellä on muutenkin hyvin salliva luonne.
Eli hän on ollut enemmän tai vähemmän yläilmoissa reilut puolet elämästään. Ajaa autolla ja käy töissä. Ihmisestä huomasi ettei ollut kohtuuden rajoissa, enkä luottanut hänen vakauteensa. Meno oli jotenkin kuin vaaksiaisen lento.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2383619- 573323
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I892807Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk472634Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve1032329Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352012Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1001995Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva421865Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1041787Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691113