Nostaako täällä provoilu itsetuntoa vai kalua, vai mistä ihmeestä tämä sairaalloinen provoilu automerkkiä kohtaan johtuu?
Mistä kysymys, mistä puute
sitikankukka
14130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Sitä minäkin ihmettelen. Esimerkiksi nimimerkki palstantutkija häpeättömästi raottaa sukupuolielämäänsä ja fetissejään näillä AUTOpalstoilla. Suorastaan hävettää lukea moisia epänormaalien taipumuksen omaavien pervojen tekstejä.
Otiko jo iltalääkkeesi? Ota varmuudeksi kaksinkertainen annos, niin nukut paremmin.
Lääkitykset kuuluu taas terveyspalstalle.Siis miksi haukut toisia tojomoloksi? Oletko luuseri???
Minuakin on oksettanut tuo palstantutkijan naisten halveksunta. On olevinaan niin alfaurosta!
Pistäpä linkki moisesta.
Ilmeisesti toisten tyytyväisyys johonkin autoon on pois toisilta. Muuten näitä provoiluja ei voi ymmärtää.
Palstantutkijan provoilu on mennyt liian pitkälle! Kirjoitetaan naisista alentavaan sävyyn, ja pilkataan muiden merkkien omistajia. Luuseri myös palstantutkijan lempi haukkuma sana. Koska tällä palstalla voi keskustella AUTOISTA!
Olet nero kun olet huomannut että netistä löytyy tietoa. Varmasti ihan ylioppilas. Se mitä et netistä löydä on oikeat kertomukset citikan omistajilta ja käyttäjiltä. Ja se kuule, on karua kertomaa..
Selailin nettiä melkosen tovin, enkä löytänyt Citikoista mitään huolestuttavaa tietoa. Sama kestävyys tai samat viat kuin muissakin autoissa. Ei siis mitään syytä huoleen.
Missähän niitä karumpia kertomuksia kuulisi? Voitaisiin mennä sinne porukalla, niin muutkin kuulisivat. Oisko sulla heittää mitään vinkkiä? Voit toki lähteä mukaan ja samalla tarjoamme sinulle pullakahvit.
Peto on irti!
Kyllä on citikkakansa herkkähipiäistä porukkaa. Muilla autopalstoilla sama meininki mutta ei sielä vedetä hernettä nenään niinkuin täällä. Koittakaa nyt vähän rentoutua.
Juuri päinvastoin. Tämä on ainoita palstoja joissa joskus saa asiallisia vastauksia vaikka suurin osa kirjoittajista on provoja.
Toyota-palstoilla on ne hernenenät.
Tosi rentoja olettekin, kihisette kiukusta kun auto ei toimi, ylipainoa kertynyt sekä isännälle että emännälle, ( katsokaa vaikka peiliin ), "vyölaukku" roikkuu paidan alta, verkkarit jalassa kierrätte halpahalleja, viette tyhjiä pulloja säkeittäin kauppaan, listaa voisi jatkaa loputtomiin. Muut säälii teitä. Joku citikka-erto ottaa nyt tästäkin herneen nenuun.
Kylläpä sinua näkyy vituttavan citikkakuskien hyvä elämä :D
Ei taida enää impon banjo soida :D