Pikaisesti Hilja kiitos

Voisinko saada kodinostoon katsannon?
(kyseessä on vaalea talo)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kodinosto on iso ja tärkeä päätös, jossa sinun pitää käyttää asiantuntijoita apunasi, siis ihan konkreettisesti asunnon kunnosta ymmmärtäviä ihmisiä ja sitten sinä itse teet päätöksen. Toivotan sinulle onnea ratkaisuusi, muista ettet tee mitään kiireellä, siitä ei hyvä seuraa. Jos ostajalle ei anneta harkinnan aikaa, olisin heti epäilevä.

Äänestä
  • Moi Hilja.
    Näin se on ja kaikki saatu tieto on ihan yes, mutta toivoisin kortin sanomaa kyseiseen kauppaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiirus kirjoitti:

Voisinko saada kodinostoon katsannon?
(kyseessä on vaalea talo)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu