Miten näet mun ja pojan tilanne?
Todella vaikeaa kotona.
Netti mies on hilja eikä enää kirjoita, ja vastaa s- postin, miksi?
Miten jaksan, sairastunko?
Tuntija!
5
104
Vastaukset
Hei
sinulla on yksinäistä ja hiljaista, olet todellakin väsynyt kaikkeen.
työntäyteistä elämää sinulla on.
kyllä tien päässä paistaa aurinko, mutta tie on pitkä. näen ympärilläsi montakin miestä. tämä ei taida olla ainoa nettikaverisi?
pojalla taitaa olla tyttöystävä, tai tyttökaveri. hän ei halua kertoa siitä sinulle.
tämä kysymäsi mies on taitanut lopettaa tämän seurustelun. hänellä on omat syynsä, mutta en kuitenkaan näe toista naista mukana kuvassa.
sinun on nyt vain jaksettava! matalapainetta seuraa aina korkeapaine, niin se on.
joskin sinä tunnet olosi alakuloiseksi, niin et sinä kuitenkaan sairas ole. ulos vain siitä ja lenkille! kyllä se siitä taas suttaantuu.
t. Keskiyö- Surullinen yh.äiti
Kiitos keskiyö.
Lähden lenkille ja töihin, huomenna tanssimaan pitkästä aikaa.
Annoit mullle energia. - Surullinen.yh.äiti
Surullinen yh.äiti kirjoitti:
Kiitos keskiyö.
Lähden lenkille ja töihin, huomenna tanssimaan pitkästä aikaa.
Annoit mullle energia.Voitko vielä vastaa? Miten näin kävi sen nettimiehen kanssa, piti tavata eka kerta viikonloppuna. Välimatka aika pitkä puolessa välissä ja käydä kävelyllä ja kahvilla vaan. Hän ei vastaa s-postin. Et nähnyt toista naista onko alkohooli sairautta, vai onko jotain tapahtunut, puh. numero ei vaihdettu. Kiitos jos voit auttaa taas.
- Surullinen. yh. äiti
Surullinen.yh.äiti kirjoitti:
Voitko vielä vastaa? Miten näin kävi sen nettimiehen kanssa, piti tavata eka kerta viikonloppuna. Välimatka aika pitkä puolessa välissä ja käydä kävelyllä ja kahvilla vaan. Hän ei vastaa s-postin. Et nähnyt toista naista onko alkohooli sairautta, vai onko jotain tapahtunut, puh. numero ei vaihdettu. Kiitos jos voit auttaa taas.
Nostan
Hei
tuolla miehellä taitaa olla enemmänkin nettituttavuuksia.
jos mies olisi tosissaan tullut tapaamaan, hän olisi varmasti antanut puhelinnumeronsa. taisi olla aika kevytkenkäinen kaveri.
ei sinua varten.
jatka vain etsimistä, kyllä sinä omasi löydät. hänkään ei asu aivan lähellä, mutta on sentään suoraselkäinen luonne.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37561Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t217503- 50494
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492