huomenta, tekis

kyllä mieli olla hiljaa ja jättää koko kirjoittelu
668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huomenta, kannattaakin sit tehdä niin jos siltä tuntuu. Mä yritän tässä vaan parannella omaa olotilaani joka on melko kauhea.

Äänestä
  • ja samalla muidenkin niinkös?

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    ja samalla muidenkin niinkös?

    Toivon mukaan, en voi kuin tehdä voitavani.

    Äänestä

Tää on sulle

Äänestä

voi että ja mun bravuri jota oon laulanut jo aika kauan tuo perutaan häät... ja antaumuksella kans va pian ei pidä paikkaansa missää kohdalla. ei tartte perua kun oon jo ovella melkein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

kyllä mieli olla hiljaa ja jättää koko kirjoittelu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu