Hei sinä lanteikas/ vatsakas/ reitevä aikuinen L-XL-XXL nainen Tampereen alueelta (Pirkanmaa, Itä-Satakunta)
Etsin erilaisiin mallintehtäiin naista 18-50v jolla ei ole säästelty vatsassa, lantiossa tai reisissä. Sinun ei tarvitse olla kovin povekas/rintava, ei ainakaan lantion varustukseen verrattaessa. Olet valmis poseeraamaan erilaisissa tilanteissa ja rekvisiitoissa. Saat olla amatööri tai ammattilainen, kunhan et pelkää kameraa.
Alastomuutta tai pornokuvausta ei ole luvassa. Varaudu silti poseeraamaan bikineissä, tai ainakin raajat paljastavissa asusteissa, mutta niitä alemmas ei vajota :)
Työ on keikkaluontoista ja sovitaan kuvaukset aikataulujesi mukaan.
Maksan tuhdin tuntipalkan, asusteesi ja matkakulusi.
Jos kiinnostuit, laita sähköpostia [email protected]
John
XL-malli hakusessa Tampereen alueelta
John M
1
214
Vastaukset
- sashy89
Hei. Itse olen XL kokoa. Omaan somat kasvot. En ole kovin pitkä,about 163cm. Painan noin 83kg. Olisin ERITTÄIN KIINNOSTUNUT. Jos käy voin lähettää kuvia. Toivottavasti paikka on vielä auki.
Yhteystiedot. Puhnum:0469082342, Email: [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33511253IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3517757Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut852423Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862117Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1391975Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61591- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521044Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26878MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772