Juhan af Grann radiossa

Juhan af Grannin haastattelu radio novassa. Juhan kertoo mm. sen, mille avaruusolennot tuoksuvat tai sanoisinko jopa, haisevat.

Siinäpä linkki, olkaa hyvät:

http://www.youtube.com/watch?v=ueaV5yN4oSo
5198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Israelissa humanoidit pistivät naisen raskaaksi (aviomies steriili)?

Jotenkin tutulta kuulostaa.

Äänestä

  • Siis tuon haastattelun antia oli tuo.

    Äänestä

NIINKÖ

Äänestä

Mä syön paljon kalaa ja täytyy sanoa, etten tiedä mille haisee vanha lahna. Mutta voisin kuvitella että pilaantunut kala on pahanhajusta. Tuore lahna kuten muutki tuoreet kalat tuoksuu hyvälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ufo12344321 kirjoitti:

Juhan af Grannin haastattelu radio novassa. Juhan kertoo mm. sen, mille avaruusolennot tuoksuvat tai sanoisinko jopa, haisevat.

Siinäpä linkki, olkaa hyvät:

http://www.youtube.com/watch?v=ueaV5yN4oSo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu