vauvauinnista

maksaako se jos niin paljon?
3364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meidän uimahallissa yksi uintikerta maksaa 11 euroa ja siihen sisältyy sekä äidin, vauvan että isän uinti. Sisaruksista peritään eri maksu (normaalitaksa noin 1e) jos heidät otetaan mukaan.

Meidän kaksi pienintä lasta on käytetty vauvauinnissa 5kk:n ikäisestä lähtien ja ovat jo melkoisia vesipetoja. Suosittelen lämpimästi!

Äänestä
  • meillä maksaa 6 euroa/kerta, taitaa olla halvimmasta päästä tässä maassa. Siihen sisältyy isä, äiti (tai 2 muuta aikuista esim. mummi tai kummi), vauva ja alle 3-vuotias sisarus jos on.

    Äänestä

  • Tipi kirjoitti:

    meillä maksaa 6 euroa/kerta, taitaa olla halvimmasta päästä tässä maassa. Siihen sisältyy isä, äiti (tai 2 muuta aikuista esim. mummi tai kummi), vauva ja alle 3-vuotias sisarus jos on.

    päin käyt vauvauinnissa? kokemuksia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiinuliinu kirjoitti:

maksaako se jos niin paljon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu