Hej täällä kaikki , olen 15v jätkä ja tää on eka kerta kun ihastun johonkin tyttöön pitkään aikaa. just menin uuteen kouluun ja näin ton ihan kauniin vaalean hiuksinen tyttö. Aina ku nähtii käytäville se aina hymyili mulle ja mä hymyilin takaisin. Haluan oikeesti kertoo sille tunteistaani mut ku jännittää aik paljo enkä tiiä mitä pitäisi tehdä tai kerron nii se lähtee kertoo jollekki tyttö porukalle ja sit asi lähtee leviämään koko koululle :( se lisäs mut facebookis kaveriks ja aloitin keskustella senkaa ihan normaalisti sillee ett ksyn ett mitä kuuluu ja kaikkee mut se ei oo kertaakaan aloittanu. Tarvin nyt oikeesti apua , jos joku teistä voisi neuvoa mitä pitäisi tehdä olisin aika kiitollinen.
mä oon ihastunut
ihastunut
3447
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Käyt vaan rohkeastai(ei se pure sinua) kysymässä sitä elokuviin..ja sanot että ei-vastaus ei kelpaa ! Noin se homma etenee..
ISKE KIINNI!
usko pois, mä ainaki ilahun vaikka kuka vaa jätkä jota en tunne tulis juttelee mulle. Kannattaaa mennä rohkeesti kysyy silt vaikkapa että voisiko joku päivä mennä kanssas kavereiden kaa.
Moi! Oon 12w poika ja etsin "juttuseuraa" (tytöistä!) asun kainuussa :) rohkeesti yhteydenottoja sähköpostiin! :)
email: [email protected]