hp pavilion zv5124ea / acer aspire 1454lmi

Eli näistä kahdesta pitäis valita.Tulis sekalaiseen käyttöön. Kommentteja,kokemuksia.
2607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ostin juuri tuon hp pavilion zv5124ea koneen ja ehdottomasti valinta oli hp.Ei acer.Acer on jäykkä ja kolkko kone.Tämä zv5124ea aivan upea masina ja hyvin toimii!!!Upea iso näyttö!

Äänestä
  • Hei!
    Tuliko tuohon 512M keskusmuisti OMA näytönohjaimen 128M muisti, vai käyttääkö koneesi näytönohjain tuota 512M:n muistia jaettuna (eli vie siitä maksimissaan 128M)??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


blitza kirjoitti:

Eli näistä kahdesta pitäis valita.Tulis sekalaiseen käyttöön. Kommentteja,kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu