onko mahdotonta?
vesimies(M)+ skorppari (N)?
iloinen
5776
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vesimies on agressiivinen ja petollinen pinnallinen, ei skopparille paras ollenkaan...
..sanosin, että alku aina hankalaa. Aikoinaan olin hyvinkin kiintyny yhteen vesimies mieheen, mutta oltiin kyllä kun yö ja päivä..eikä siitä mitään tullut. Ja KRÄÄÄSH, taas tämän muijan on onnistunut hurmaamaan vesimies mies
takana 10 vuotta samanlaisesta suhteesta.alku vaikeeta.ja vieläkin vaikeeta. akressiivinen jos häneen kosketaan. petollinen kyllä mutta aika opettaa ja skorppiooni on paras opettaja. pinnallinen ollut mutta joka jään sulattaa sitä tunteellisuutta pulppuaa koko ajan enemmän kuin itse pystyy vastaan ottamaan.... nämä pariskunnat ei kahta samanlaista päivää näe. paitsi jos tappelevat joka päivä.mikä on tosi yleistä inttelyä. mutta minä ainakin tunnen itseni rakastetuksi.
Itse tällä hetkellä olen suhteessa vesimies mieheen. Oltu kolme vuotta jo yhdessa ja aina saa seuraavaa päivää jännittää mitä se tuo tullessaan. Suhde on yhtä vuoristorataa. Joskus tuntuu hurjan ihanalle joskus taas niin kamalalle että vatsassa vääntää.Petollinenkin mies osaa olla, mutta siltikään en päivääkään vaihtaisi pois.
ei saman katon alle mahdu... sorry...