http://www.iltalehti.fi/viihde/2012082615997985_vi.shtml
no mitäpä tuota kiistämään..tyrkyt haluaa julkisuuteen keinolla millä hyvänsä
no mitäpä tuota kiistämään..tyrkyt haluaa julkisuuteen keinolla millä hyvänsä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
noloa!
Toivottavasti ei kopioi Kim Kardashianin avioelämän pituutta, eli auvoisaa liittoa kesti kokonaista 72 päivää. Toivotaan tuoreelle Nousiaisen perheelle pitkää ikää ja onnellista pitkää avioliittoa.
BB-Pilliniska Niko hakkaa akan kohta, mustasukkaisena ja kaljustaan kompleksisena
Nikolla komea yläkroppa, jalat vaan ovat jääneet vähän lyhykäisiksi.
Mutta ei kai se menoa haittaa.
No, ei ollut yhtään samannäköisit noi puvut.
Taas on revitty ihan ihme lööpit............
no ei ehkä puvut mutta kampaus oli täysin sama, samoin meikki ja tämä huntukoriste. Yleisvaikutelma oli sama. Laita vaikka googleen kim kardashian wedding look
Puku tosiaankin aivan erilainen!
Ja mitä siitä, jos joiltain osin mallia on otettukin? Niinhän tekevät monet morsiamet :)
Sofia oli hyvin kaunis!
Sofia kopioi Kardashania muutenkin.
Vai pitäisikö silikonit vaihtaa suurempiin?
Ehtiihän sen, kun ovat aviomiehellekin niin tärkeät.
Ihan samanlainen häätyyli tosiaan kuin Kimillä, todella noloa, eikö tää turhis keksi mitään omaa???
Se Niko on aivan kamalan näköinen, onko se jotain 165 cm pitkä? Ihan epäsuhta, sellaiset 50 cm pitkät jalat ja pitkä yläkroppa, järkyttävä näky.
Hampaat vinks vonks, puolikalju jota koittaa epätoivoisesti peitellä, junttien kuningas.
niinpä...olen täysin samaa mieltä. Kaikki nois häis oli jotenkin tosi epäaitoa..Luin jonkun nikon ja sofian haastattelun tammikuulta jossa ne sano et ei oo vielä varannu kirkkoa, mut miten muka alle puoles vuodes sit kuitenkin saa tuomiokirkon?.......Sofian puku oli suoraan kopio kimin puvusta, siinä vaihees tuli viimestäänkin todistetuks et sil akal ei taida olla kyl mitään omaa ja persoonallista jos kaikki pitää kopioida. Puku oli mielestäni myös liian pieni ja liian tyrkky häihin. Naurettavaa oli myös käyttää hääautona jotain seiskan limua missä ties ketä on kuletettu ja ties mitä on tapahtunu:P....ja hääjuhla vietettiin niinkin "romanttisessa" paikassa kuin namu:D:D
Hah. alastonmalli kaasona. Nämä ovat kaikki sellaisia wnna be ressukoita.
ja julkkisvieraana uutisoitiin olevan eeva jaakonmaa ja lola...hhaahh..anna mun nauraa..mitä julkkiksii ne on..s-vikainen paksu_tolppa_pohje ja pöhöttynyt eeva.
Turhuuksien markkinoilla on monta YRITTÄJÄÄ.............
Käkäkäkäkäkäkäkäkäkäkäkäkääkäkäkäkäää!!!!! :-D
Oikeasti, mistä näitä epätoivoisia turhakkeita sikiää?
Ei tälläistä ollut aiemmin, joku helvatan 2000-luvun sekoilubuumi tietyillä luuseri-ihmisillä joilla ei ole omaa elämää.
Näitä luusereita jotka elävät elämänsä Seiskan mukaan, Sofia ja Niko, Tuksu, Martina, BB-Henna, Henna ja Taukki, Lola!
Seiska järjestää häät, Seiska kuvaa, Seiska laittaa kaasot (siis määrää toki ketkä tyrkyt otetaan), Seiska sitä Seiska tätä!
Millainen ihminen suostuu antamaan Seiskan tasoisen juorujulkaisun päättämään häistään!?
En tiedä mitään hävettävämpää, kuin jos omat häät olisivat SEISKA lehdessä!
Onkohan tämä Sofia kovinkin lukenut nainen?
Joskus lienee tavannut tamponipaketin nimeä.
Sofia on samaa kastia muiden turhakkeiden kanssa, eli Martinat Lolat sun muut, ei ole koulutusta.
On, ammattivosu
Niko on ihku niin mukava poika. Onnea .
Onnettomia, kun pitää niin yrittää olla jotain mitä ei todellakaan ole. Niko on vinohammas ja lyhytjalka. Ja Sohvillakaan ei taida oikein olla paljoa mistä ammentaa!! Kukkakimppua myöten kopioitu hääasu. Yäkh! Eikö Suomessa ole muuta kun seurata mitäänsaamattomien tekosia. HUNKS-tanssija- hahhaa- eiks ole edes kunnon ammattia kundilla?
Voi miten kateellisia tää palstalla onkaan.Säälin !
Siis kade niille jotka mediahuoraavat häänsä!OMG.
Sohvi kisko retonkia niin ylös, että vannealushamesillaan tuli kirkosta ulos, eli helmat hampaissa, kuten sanonta kuuluu.
Heilutteli kukkapatukkaa sinne tänne. Ei osannut kantaa tuota mautonta mekkoa eikä itseään.
Katsoin kuin tassutteli kirkkokäytävää, niin ei todellakaan ole malli vaan ainoastaan
alusvaate- ja seuranpitäjä- "malli".
Mitä tuossa tyllerössä on omaa ja persoonallista? Ei tule mieleen..
Olen tänä kesänä käynyt muutamissa häissä ja morsian on ollut paljon kauniimpi, ennekaikkea ovat omanneet persoonallisuuden ja älykkyyden,
joka näkyy silmistä. Tällä typsyllä on kova katse ja täysin onneton ulosanti.
Ei muuten ollut kutsuttu sukulaisia häihin, ainoastaan näitä wannabe-ystäviä tai
sitten sukulaiset olivat kutsutut, mutta eivät kehdanneet mennä.
Veikkaan jälkinmäistä.
Sääli kuule ittees vaan. Et näytä tajuavan halvan ja hyvän maun eroa, et aidon ja oikea tai kauniin ja feikin. Säälin!
Pinnallista on arvostelu toisten häistä ja ulkonäöstä.
Kaikki me ei synnytä pitkäsääriseksi ,suorahampaisiksi,isorintaisiksi ja kauniiksi ym.
Pääasia et rakastavat toisiaan ja mukava elämä yhdessä edessä.
Voi, voi, Anne-parkaa. Et sitten koskaan päässyt morsiameksi ja nyt harmittaa.
Nyt meni arviosi pieleen.
Pinnallista ei ole ollut arvostelu vaan arvostelun kohteet.
Näillä ihmisillähän ei ole mitään muuta tärkeämpää kuin ulkonäkö!
Jos Sohvi olisi ns. tavallisen, leikkaamattoman ulkonäön omistava, ei Niko edes pierasis sinnepäin.
Tyttö raasu, kuinka monta kohotusta,muokkausta ja silarileikkausta saakaan käydä lävitse Nikon vaatimuksesta ja oman egon pönkitykseksi.
Kun leikkausten tie on kuljettu loppuun ja tulos on todella Monster Girl, Nikolla on jo uusi nuori, tyhmä kierroksessa.
Tämä on samaa turhakkeiden porukkaa kuten alastonmalli mara, tuksu sisko,
surkeita ovat nämä ihmiset.