Viimeaikoina kuten aina ennenkin tuntuu siltä että teidän sivusto on perseestä. Meet cahattiin ikäryhmiin niin pääset ehkä joskus sisälle ja sitten muutama viesti ja sen jälkeen ei ykskään viesti mene perille. Aina sama juttu. Sähköpostit voin olla tyhmä kun en ole löytänyt ruksia jossa sanotaan poista kaikki viestit, ainoastaan yksi kerrallaan. Luulin että olette hyvä sivusto mutta ei siltä vaikuta.
Hei
4
<50
Vastaukset
Heippa @jukka20,
Chatin ongelmissa kannattaa tarkistaa koneesi tietoturva-asetukset. Jos asetukset ovat liian tiukat, chat ei välttämättä toimi niinkuin pitäisi. Kannattaa myös testata eri selaimilla sen toimivuutta.
Sähköpostista saat poistettua monta viestiä yhtäaikaa pitämällä Ctrl- tai Shift-näppäintä pohjassa. Ctrl:lla voit valita satunnaisesti valita monta yhtä aikaa, Shiftillä peräkkäisiä viestejä.
Toivottavasti näistä on sinulle apua!
Terkuin,
Elina
Suomi24- ...
ainahan vika on asiakkaan päässä, ei teidän superme-Quality- ohjeimointitaidoissa :D
Heippa,
Kyllä varsin usein täälläkin on vikaa, mutta edellä mainitut ongelmat onneksi olivat "korjattavissa" hyvin helposti. :D
Terkuin,
Elina
Suomi24- ..
Ai, helpoin siis syyttää asiakkaita. Ja ongelma poistuu..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 457392
- 324078
- 573615
- 503130
- 172816
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons512334- 532307
- 372258
- 432258
- 162246