Ahtaja

Mie olen ahtaja.Miusta Steveco on paska.Demarit on paskoja.Hamina on paska. Mut onneksi kaupoissa on appelsiineja koska meillä on ahtajia.Miulla on iso palkka, koska ahtajilla on munaa kiristää enemmän kun sairaahoitajilla.
12396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Älä unoha että ahtajilla on isoimmat munat. Sen voi moni sairaanhoitajakin vahvistaa.

Äänestä

joo ja ahtaja haminan kohta kortistossa.

Äänestä

Mistä v.....a noita "ahtajia piisaa". Lopettaisivat jo palsta häiriköinnin.

Äänestä
  • sinuu johtajaa vedetään kakoseen..

    Äänestä

  • ahtaja ... kirjoitti:

    sinuu johtajaa vedetään kakoseen..

    näin on, vaan silloin ei ole kyseessä Haminan viimeiset heterot eli ahtajat. Ei vaikka kyseessä olisi nainen. Kakkaröörien kanssa leikkivät vallan toiset.

    Äänestä

Tuopas oli hauska heitto! Satamassa vain on heteroja. Muualla Haminassa leikitään kakkarööreillä. Et mitenkään sattuisi olemaan ahtaaja juttujesi perusteella? Teidät voisi hyvin korvata opetetuilla apinoilla.

Äänestä
  • mina mogadisu somalia mina ei tee pascka homia vitu raha tule mutenkin suomi maksa sinä rasti.

    Äänestä

  • Sr oli tietysti ikävää kun hait kahdeksatta kertas Stevecolke etkä päässyt. No jatka vaan Kanuunan kassalla.

    Äänestä

Tajutkaa jo, että K 18 palstalla voi kertoa fantasioistaan ihan luvan kanssa, myös noista perse jutuista. Miksi ihmeessä pilaatte kaupunki keskustelupalstat noilla älyttömyyksillä.

Äänestä
  • mita 18 ei mina on 24cm poksu jyrpa muta on.

    Äänestä

hei.onk se toiminta päivä millo..

Äänestä
  • ei tiieto viielä mut kait vissii olisko se sit ehkä perjantain en miä oikee tiiä ku ooon viel sill saitsul ainaskii tän kuukauen mut voiha se muute olla sit keskel viikkookkii

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahtaja... kirjoitti:

Mie olen ahtaja.Miusta Steveco on paska.Demarit on paskoja.Hamina on paska. Mut onneksi kaupoissa on appelsiineja koska meillä on ahtajia.Miulla on iso palkka, koska ahtajilla on munaa kiristää enemmän kun sairaahoitajilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu