Tiukkaakin tiukempi sanasota on ollut palstalla käynnissä jo ainakin vuoden päivät, kumpi voittaa, kekek-kekek vai hörhörrit?
Minä veikkaan kekek-kekekkiä koska hän ei ole kirjoittanut yhtään kommenttia joita olisi voitu todistaa vääriksi.
Samalla äänestän kekek-kekekkiä palstan uudeksi valvojaksi.
Minä veikkaan kekek-kekekkiä koska hän ei ole kirjoittanut yhtään kommenttia joita olisi voitu todistaa vääriksi.
Samalla äänestän kekek-kekekkiä palstan uudeksi valvojaksi.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Taidat saada tautisesti voimaa elämääsi ristiriidoista joita kömpelösti yrität lietsoa osaltasi? Jos kirjoittaa juttuja joissa kiistää filkoillakin näkyvät oudot tunnistamattomat ilmiöt, niin eihän se ole oikeassa olemista, se on sokeutta.
Kekek-kekek sopisi uudeksi sheriffiksi. Asialinja voittaa aina perusteettoman hörhöilyn. Luonnonilmiöiden lentäviksi lautasiksi tulkitsijat, kanavakeijot ja abduktioarskat voisi hyvin häätää NA-palstoille sekoilemaan. Sekopäisistä kyökkipsykologeina esiintyvistä putkimiehistä nyt puhumattakaan.
Ei täällä enään nykyään muusta puhutakkaa ku kekkekisktä ja hörhöistä?
Koko homman ydin naamioituu suunnilleen noiden kahen asian varjoon lähes kokonaan,ihan typerää ja lapsellista sotaa tämä täälllä nykyään on.
Ihan hyvin voisivat sulkea koko palstan.
Lähes jokainen vähänki järkevä alotus äityy lopulta typeräks hörho vs. skepo kamppailuks ku ei osata asiasta puhua asialllisesti.
Palstan lapsihäiriköillä ei ole alun perinkään ollut mitään sanottavaa ja tilanne ei ole muuttunut miksikään. Pahinta on nämä itsekehut ja itsekehun-kehut joita kekek viljelee vähäisenkin argumentoinnin loputtua.
Näillä yritetään jemmata nuo keskustelut joissa kalikka heihin kalahtaa.
Tilanne toistuu pari kertaa viikossa.
No ei täällä ole se kalikka osunut muihin kuin ufoharhaisiin putkimiehiin.
"...kuin ufoharhaisiin putkimiehiin." joilla on yli 150 älykkyysosamäärä ja joita Suomen ilmavoimat on kaikesta päätellen pommittanut.
unohdit haltijat ja keijut sekä vieläpä joulupukinkin tuosta edellisestä menninkäisistä puhumattakaan. niin ja kyöpelinvuoren mikä on jo tosi huolestuttavaa! muuten ihan normaali trolliprovohäiriköinti itsekehuskelun jälkeen. varsin linjakasta lapsukaiset, varsin linjakasta!
Monet UFO jutuista vaan ovat tonttutasoa. Minkäs sille voi.
Keke pistää HÖRHÖJEN limut väärään kurkkuun!
Hoidappa tuo paha mieleisairautesi nyt äkkiä pois. Tuo itselleen vastailu viittaa myös pahaan persoonallisuushäiriöön. Apuja saat täältä.
http://www.mielenterveysseura.fi/
Tuolainen nalkuttaminen on sairasta. Jospa itse ottaisit yhteyttä mielenterveysseuraan. Vai onko se hyvinkin tuttu paikka ja sen takia jatkuvasti mielessä?
Ulsoantisi on surkuteltavan kapea-alaista.
Menikö limut väärään kurkkuun HÖRHÖLTÄ??
Mikä on ulsoanti?