Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

poika saa peppuun 6

Milloin tulee kuutos-osa? Edelliset on luettu ja jatko kiinnostais.
34370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei varmaan ikänä..kirjottajaa oli uhattu jo et asia viedään oikeuteen..tai jotain muuta sellasta paskaa...en usko et kantsii jatkaa

Äänestä
  • siis kuka oli uhannut???

    Äänestä

  • Häh kirjoitti:

    siis kuka oli uhannut???

    Häh! Oikeuteen tälläisen tarinan takia!? Jatka jos voit tää on ehdottomasti paras tarina täällä!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fani kirjoitti:

Milloin tulee kuutos-osa? Edelliset on luettu ja jatko kiinnostais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu