Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suihinotto?

siis voiks suihiotost seurata mitää pahaa?...yksinkertainen kysymys,ja saiskos siihe kunnollisen vastauksen?...
3841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No suihinotosta voi ainakin saada seksitaudin jos sellaista jompikumpi kantaa... Eli kortsu väliin. En nyt muuta pahaa keksi :)

Äänestä
  • Voi saada vaikka kummallakaan ei mitään olisi.. Tyhjästä ne ensimmäisetkin tuli.

    Äänestä

siitä voi tulla raskaaksi jos siittiöt on tosi kovia uimaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

siis voiks suihiotost seurata mitää pahaa?...yksinkertainen kysymys,ja saiskos siihe kunnollisen vastauksen?...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu