Ketä panee ekana?

Suurella naislaumalla yritetään saada naisia kilpailemaan miehistä. Miehet taas kilpailevat vain siitä ketä pääsee pukille ekana.

BB orgiat tiedossa vielä tuolla haaremilla.
18925
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Tarkoitatko kuka pääsee vai ketä pääsee?
Kuka on kuka, ketä on ketä.

Äänestä
  • Mua kiinnostaa, että kuka pääsee panemaan ekana ja ketä. ;)

    Äänestä

  • Just näin! Että mulla ärsyttää tuo KETÄ-sana kun sitä käytetään KUKA-sanan asemasta. Ja samoin se NIINKUTUS!!!!!!!!!! Aivan stanan sama kuka siellä ekas alkaa hraamaan

    Äänestä

Jos ne onkin lesboja. Hähähää! Jätkät jää nuolemaan näppejään;DDD

Äänestä
  • Miten niin?, mieskatsojille riittää ainakin katsottavaa, ei noistä puppeleista panemaan olisikaan, vaikka kuinka on tatuoitu/tatuoimaton (tatskat ei ole enää muotia), kunnon äijiä kehiin.

    Äänestä

Tarkoitatko, että
Ketkä panevat ekana?
vai
Ketä pannaan ekana?

Minusta se rintansa näyttänyt on kandidaatti toiseen kysymysvaihtoehtoon.

Äänestä

mä oon turust

Äänestä

Ei ketkään, koska miehet on surkeita.

Äänestä

eka haarat avaa Janita

Äänestä
  • Avaako Janita omat haaransa, vai jonkun muun?

    Äänestä

  • Iippo Vinetto kirjoitti:

    Avaako Janita omat haaransa, vai jonkun muun?

    Mistä sitä koskaan tietää...

    Äänestä

Ira iskee silmänsä söpöön Tomiin.

Äänestä

Jouko tai Tommi pääsee pukille ensimmäisenä. :D

Äänestä

Toivottavasti on järki päässä jokaisella,etteivät panohommiin rupea.
Viime vuoden voittajasta tuli ainakin sillä irstaudellaan mulle hirveä inhokki. Oksettaa edelleenkin tuommonen ihminen. Oli oikea tuotannon suosikki.

Äänestä
  • jokavuosi siellä on tuotannon suosikki, nyt on jonkun lesbon vuoro.

    Äänestä

Kattokkaa netistä pornoa. Ei tarvitse muna huurussa odottaa milloinka BB orgiat alkaa.

Äänestä

Kyllä Sarah panee ekana... Ja panee kyllä ennen 10.10. Sehän panee joka viikko eri jätkiä et kyllä joku noista sopii!

Äänestä

Ai, onko siellä henkikö, jonka nimi on Ketä? Onko japanilainen? Hän siis panee ekana, ahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BB orgiat kirjoitti:

Suurella naislaumalla yritetään saada naisia kilpailemaan miehistä. Miehet taas kilpailevat vain siitä ketä pääsee pukille ekana.

BB orgiat tiedossa vielä tuolla haaremilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu