Mikä on kyseisen Jessican sukunimi? En oo ihan varma oliko naapuriluokalla, toisaalta ihan samanlainen, mutta toisaalta näyttäis ihan erinäköseltä.
Seiskan uusin tähtityttö, sukunimi?
JaakkoTe
132174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ei se ole ensinnäkään mikään jessica. Nuo nimet on taiteilijanimiä ja oikeasti tyttö oli kouluaikoinaan poika. Jari Mähkönen oli oikea nimi ennen hormoonihoitoja ja kosmeettisia leikkauksia.
hahhah ei varmaan oo mikään mies. oon tuikannu tolle gimmalle hattrickin eli lastit pilluun, perseeseen ja suuhun aikoinaan. hyvin tunnettu täällä kyllä pitäis sun se sukunimi tietää jos oot paikallisia. en viitti suolata ja kertoo kun kuitenkin eksä. laittakoon joku vihamies sen niitä kyllä riittää.
.
F A K T A
.
Pietarsaaresa on meihilläkin käsilaukut
.
F A K T A
.
i jeppis har karan o. han'väskur
.
Mua kans kiinnostais toi sukunimi ja oon kotosin samasta kylästä
T. Liigakiekkoilija
onko Jessica Edström?
Kesällä näin pännäisten tb.llä nättihymyisen tytön kassalla:) Hän oli niin kaunis ja hyvät tisut ja peppu, että hän ainanski sopisi kauneuskilpailuihin.
Siellä oli taas eilen kivannäköinen tyttö kassalla aamuvuorossa;) uuuh iiihana pullu ja tisut ja kaunis kasvoiltaan;)
Torstaina oli taas päivällä nätti hymy tyttö kassalla, hänellä on niin kaunis ja ihana hymy oikein kaunis ja miellyttävä neitokainen;)
Jessica Edström näyttäisi olevan http://www.flickr.com/photos/whig/7912580196/in/set-72157631364863772
Aika kivoja kuvia muistakin tytöistä tuolla :-D
On kyllä kaunis ja seksikäs nainen tuo Jessica!
http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288532500062.html
kyllä näemmä jeppiksessä kasvaa oikeita kaunottariakin ,voi voi kun vielä nuori ois,,vaikka eipä taitais sittenkään onnata , tälle naamalle kun ei mitään voi kun ei ole rahaa kirurgisiin toimenpiteisiin ---
Exoticin laittamissa kuvissa Jessica on kyllä paljon paremman näköinen, kuin iltasanomien kuvissa. Iltasanomien kuvissa aivan liian muovisen näkönen mutta Exoticin laittamissa kuvissa todella freesin oloinen.