Levi ruska-aikaan

Onko Levillä kova meno ruskaviikoilla? Viimeeksi käynyt siellä yli 10 vuotta sitten. Silloin oli hyvä meininki. Hyviä esiintyjiä näyttäisi olevan viikolla 37. On tainnut Levi keskus ainakin tuplaantua noista ajoista.
1789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei ole kova meininki enää syksyllä...on nyt kuitenkin vilkkaampaa kuin nyt....eniten on 41-42 viikolla kun on syyslomat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mopomies kirjoitti:

Onko Levillä kova meno ruskaviikoilla? Viimeeksi käynyt siellä yli 10 vuotta sitten. Silloin oli hyvä meininki. Hyviä esiintyjiä näyttäisi olevan viikolla 37. On tainnut Levi keskus ainakin tuplaantua noista ajoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu