Ihan tylsiä pippaloita

viikonloppuna joka paikassa. Järkätäänkö omat? ;D
8142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ikäväpalstan pippalot kaikille, jotka ikävöivät :)

Äänestä
  • ei nämä saa olla kuvioissa ollenkaan mukana. Enkä mä näitä kaikkia tyyppejä halua sinne ;D

    Äänestä

Kuinka kauan voisit istua sylissäni ennen kuin se päätyisi suudelmiin ja pieneen peuhaamiseen?

Äänestä
  • Heh ;D

    Äänestä

Jos vain seura olisi se oikea, niin periaatteessa voisi vaikka syödä näkkäriä kuiviltaan, juoda vettä ja katsoa telkkarista ostos-TV:tä. Ja siltikin se hakkaisi parhaimmatkin pippalot 100-0. Tämmöinen hajatelma tuli nyt tällä kertaa mieleen.

Äänestä
  • Mäntiksi vastasit aivan sairaan hyvin :D

    Äänestä

Sellaset kahdenkeskiset "pippalot" erään kanssa olis aika jees...

Äänestä

No, jos olisi seksuaalista vetovoimaa kummallakkin, niin mikäpäs siinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei huvita mikään kirjoitti:

viikonloppuna joka paikassa. Järkätäänkö omat? ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu