Täällä musta koulupoika homottelee toisia. Samalla huutelee häntä kohtaan rasismista. Näin Oulussa.
Somali homottelee
Raaaaaaaas i sti
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuka onkaan rasistimesimpi kuin somali. Ovat valmiit rasismisyytöksille jo sen takia, ettet puhu heille sanaakaan!
Tämä somali käyttää eri nimimerkkejä ja homottelee mm. Applen pääjohtajaa Tim Cookia.
No, tuskin Tim Cook nostaa syytettä homottelustaan, hän on itse julkiaesti homo.
Tämän palstan pikkupojilla on tapana täällä homotella, ties Vaikka olisivat itse homoja? Kouluikäisenä ei vielä tiedä, mihin sUuntauæ menee.
Juu, on päivänselvää, että Somali terrorisoi palstaa, melkein tiedän jo nimenkin. Kumma, ettei ylläpito vieläkään puutu tähän?
Aika sävähdyttävä, google-haku iPhonen kohdalla johtaa usein tänne,,aika noloa on, kun ylläpito sallii tämän palstan tämmöisenään.
Keskustelu on vapaa ja rönsyilee, jos jonkun kirjoittelijan jutut häiritsee siinä on nappi jotta voit sulkea kirjoituksen ketjusta pois.
I phone näköjään aiheuttaa tyhmyyttä....
Ainakaan mun i phonessa SULJE ei löydy ruudulta, WIN7 läppärissä sulje on.
Onko tämä ylläpidon kiusantekoa i phonen käyttäjille !
Mitä vikaa siinä on että Somalit tykkää iphonesta?