Täytä kelan lappu näin

työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön jne......... Sitä täällä tarvi ilmoittaa :).
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aukase sinä vaan niitä hajulukkoja. Se on kutsumusammattisi.
Haistele siinä samalla pas*aa!

Äänestä

ilmoitetaan susta viranomaisille. Sullahan on tärkeä rooli Suoli24:n virkaa toimittavana BYLLERÖNÄ jo vuodesta kivi ja keppi!!!!!

Äänestä

.

Äänestä

Osuko pahastikin ? Ei työttömyydessä mitään pahaa ole. Todellakaan. Mut aika mauton nimimerkki. Laittaa nyt jotain hyvin paljon omasta persoonasta,kiehtovaa, ja sit nimimerkissä "oon työtön"....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teeeeeeeeeeee kirjoitti:

työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön työtön jne......... Sitä täällä tarvi ilmoittaa :).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu