Onko kukaan muu huomannu sellaista asiaa että kun okatavian lokansuojan joutuu vaihtamaan, vaikka kolarin seurauksena niin uudessa lokarissa on ihan erilainen pokkaus kun alkuperäisessä lokarissa? Siis kyse on lokarin reunasta mikä liittyy konepeltiin. Kyse on 2010 autosta.
Korjattu lokansuoja
7
234
Vastaukset
- kukaan muu
eiole kolhinut autoaan ,kun sinä
- Saattaa kyl olla:..
.
että noi kolaroinnit kuuluu enempi bemari ja audi osastoille
. Tällä kertaa en kyllä itse kolhinut oli vaan joku tumpelo bussi kuski joka ei osannu arvioida miten paljon bussi koukkaa risteykessä. Oma auto oli parkkiruudussa.
- th8k4h7jQW
turo555 kirjoitti:
Tällä kertaa en kyllä itse kolhinut oli vaan joku tumpelo bussi kuski joka ei osannu arvioida miten paljon bussi koukkaa risteykessä. Oma auto oli parkkiruudussa.
Jos vika oli jonkun bussikuskin, niin miksi sitten itse väkästelet peltihommien kanssa?
Minulle korityöt on viimeisiä asioita joita haluaisin tehdä. - mb 1100
th8k4h7jQW kirjoitti:
Jos vika oli jonkun bussikuskin, niin miksi sitten itse väkästelet peltihommien kanssa?
Minulle korityöt on viimeisiä asioita joita haluaisin tehdä.Korityöt ovat kivoja. Olenkin hitsaillut skodan pohjaa monta kertaa vuosien verrella.
Sinkkimaalia kun ruiskaisee vähän päälle, niin taas kestää vuosia. - Audissa sama pohja
mb 1100 kirjoitti:
Korityöt ovat kivoja. Olenkin hitsaillut skodan pohjaa monta kertaa vuosien verrella.
Sinkkimaalia kun ruiskaisee vähän päälle, niin taas kestää vuosia.Olisit vaan hitsailematta niin ei tartteis suojailla. Ei ruostu.
- Ison maan toleranssi
Miten on sattunut idän iskurityöläinen milloinkin venäläisen pellinrypistyskoneensa asemoida, ja oliko kännissä vai kankkusessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368