YÖelämä Paikalliset Naiset Soussessa?

Miten saa paikallisia neitejä(puoliammattilaisia) kontaktiin? Klubeja? Hotellin yäkerhosta? Kallista Vain pelimiehet vaivautukoon tarjahaloset muille palstoille paheksumaan.
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tunisiastahan löytyy ihan valtion ylläpitämiä ilotaloja, taksat ei päätä huimaa... Soussessa ko.paikka sijaitsee aika keskustassa.. kysäsee vaan kadulla norkoovilta nuorilta miehiltä tarkemmat ohjeet! Tasosta en tosin tiedä kun en itse ko.palveluita käytä

Äänestä

onko sposti ?

Äänestä

milloinen lähdssa ? ite lokakuussa olen tunisiassa .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menokpaikallistenkaa kirjoitti:

Miten saa paikallisia neitejä(puoliammattilaisia) kontaktiin? Klubeja? Hotellin yäkerhosta? Kallista Vain pelimiehet vaivautukoon tarjahaloset muille palstoille paheksumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu