Peugeot speedfight 3

Eli mitä mieltä kyseisestä skootterista ku ite aattelin semmosen hankkia
Onko paljon vikoja?
Saako kiihtymään ja vääntämään hyvin? (n. 60kmh riittää nopeudeks)
AC vai LC mielummin?
Mitä eroa RS:llä verrattuna normaaliin versioon?
Onko se ruma kilventeline vaikea vaihtaa sirompaan?

Kiitos vastauksista jo etukäteen :)
5520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Skootteri on itessää ainaki luotettava, mutta mulla ainaki rajotin ottaa vastaan 49km/h... Mutta se kiihtyy sitte senki eestä :) ja vissii iha helppo viritelläkki.

Äänestä

lc on parempi ja sillä mittariin 57 tasasel että kyllä se kulkee

Äänestä

Tiedättekös mikä mulla on vikana kun tuuletinlevyn poorit paskoo aina ku ottaa kurilevyn pois... variaattori kasattu oikein ja silti paskoo.. Speedfight 3 AC

Äänestä

mitä eroa muuten on lc:eellä ja ac:eellä

Äänestä

LC = nestejäähdytteinen ja AC = ilmajäähdytteinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pösööööööö kirjoitti:

Eli mitä mieltä kyseisestä skootterista ku ite aattelin semmosen hankkia
Onko paljon vikoja?
Saako kiihtymään ja vääntämään hyvin? (n. 60kmh riittää nopeudeks)
AC vai LC mielummin?
Mitä eroa RS:llä verrattuna normaaliin versioon?
Onko se ruma kilventeline vaikea vaihtaa sirompaan?

Kiitos vastauksista jo etukäteen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu