http://signup.leagueoflegends.com/?ref=5044a8cdadd2a518120961
tätä linkkii vaa kavereille ja pelaamaan , hyvä peli ja ilmainen!
tätä linkkii vaa kavereille ja pelaamaan , hyvä peli ja ilmainen!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jep ja mordel si midii ja 13 healt pottuu ni own ensi sit ostat ne jokku berzerk kengät =DD ku oot eka saanu ittes lvl 10 ja 2k rahaa siä midis si phantom dancer si infinity edge se jälkee se joku bowi msit 40 atk ja armnor penetrate sit blood thirster ja si joku rabadons deatcap vaik =DD tuo kyl viä
Voi vitun kerma perse ärsyttää kaikki no lifed täälä teiän pitää pelata että saan ilmasta kamaa ja väärä gategoria sen pitäis olla lamesissä ja mikä ilmäinen peli on hyvä?
Hommaa Dota 2
painakaa linkistä jos haluutte pelaamaan tätä hyvää ja ilmasiat peliä
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=50eac36ef2063117428463
Olen koittanut kirjautua tuohon peliin ja ladannut sen ,mutta kun koitan tehä sinne ukon ni tulee sign up failed miten pääsen siihen ettei tulisi semmosta??
JOO mäki pelasin tota ni sit meijä oveel tuli poliisit ja sit ne ampu pislal piu piu ja mun tietokone pa*ko ydinpommin ja se räjähti
ilmasta rp!!
http://adf.ly/V19an