Eikö vain

me?
Hyvää yöötä!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivon että näin asia on.

Kauniita unia.

Äänestä

miksi ensi vuodesta vasta?

Äänestä
  • ...hyvin suunniteltu on puoliksi tehty...ja hyvää kannattaa odottaa...hätäillessä tulee vain pissipäisiä lapsia...oikea rakkaus on kärsivällinen...sinua jaksan odottaa vaikka ikuisuuden....ensi vuoteen aikaa vaan 4 kk aikaa. Minusta lyhyt aika..toisaalta kun ajattelee.. joulu yhdessä..erilainen, ihana joulu kerrankin. Oih!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ensi vuodesta lähtien kirjoitti:

me?
Hyvää yöötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu