Munaa ja banaania ja lenkkiä.

Jos tää ei mene putkeensa. Jos menee. Henki huutaa et tulevaisuus on askeleen kauempana. Liha sanoo et anna palaa ajan kuluks. Sydän on hiljaa mietteissään. Minä ajattelen et tästä tulee hauskaa.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teeeeeeeeeeeee kirjoitti:

Jos tää ei mene putkeensa. Jos menee. Henki huutaa et tulevaisuus on askeleen kauempana. Liha sanoo et anna palaa ajan kuluks. Sydän on hiljaa mietteissään. Minä ajattelen et tästä tulee hauskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu