Keskiyö

korjattuSydän

Olisin kiitollinen, jos voisit katsoa minulle :)

1

74

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      on sydäntäraastavaa lukea kirjoitustasi. joskus kaikki asiat tapahtuvat niin lyhyessä ajassa, että hyvä kun ehtii hengittää siinä välissä.

      päällimmäisenä näen petoksen, mikä ei ollenkaan liity rakkauteen. sinua on petetty viimeisen päälle! et ole suinkaan vielä toipunut kaikista kohtalon iskuista, mutta sinulla on vahvaa "skorpioni-energiaa", mikä pakottaa sinut jatkamaan, vaikka hampaat irvessä.
      mutta olet erittäin positiivinen ihminen! et sinä tähän kaadu, vaikka kasvoitkin henkisesti monta vuotta lyhyessä hetkessä.

      entisellä miehelläsi on luonteenomaisia pikkumaisia pinttymiä, joita on vaikea sulattaa. hän uskoo niihin, vaikka toinen todistaisi mustan valkoiseksi.
      näen hänellä olevan myös toisen naisen, mutta tuo nainen ei ole hyväluontoinen. ehkä seksi sai pään pehmeäksi, kuka sitä tietää.....

      mutta sinä teet työtäsi kodin eteen ja sitä on paljon! siellä asuu myös onni ja rauha, joita osaat pitää yllä kaikella kunnioituksella. olet todella vahva ihminen, melkein kateeksi käy.
      lapsien kanssa sinä pärjäät hyvin, saat myös miespuoliselta sukulaiselta apua, jos vain niin tahdot.
      mutta tätä kotia ei kaada mikään, se näkyy minulle vahvana ja lämpimänä.

      sinä et osannut valmistautua tähän eroon, koska olet naiivi omassa rakkaudessasi. suo anteeksi suora puheeni, mutta sinä arvostat perinteitä ja uskot hyvään........ kumppanisi veti maton jalkojesi alta ja näytti aivan toisenlaista todellisuutta. mutta ette te olisi kuitenkaan jaksaneet olla yhdessä vanhuuteen asti.
      äitisi suvun puolelta uskoisin sinun jo aikaisemmin saaneen vihjauksia siihen suuntaan.

      älä suotta pelkää tulevaisuuttasi, sillä miehiä on maailmassa tuhansia ja miljoonia. mutta se yksi ja ainoa, jota sinä sydämessäsi toivot, on myös mukana tässä joukossa. hän ei asu paikkakunnallasi ainakaan nykyään. mutta te rakastutte ja iloitsette kaikesta kauniista yhdessä.

      petos, mikä mieleeni nousee, liittyy asiaan, johon sinä olit asettanut paljon energiaa ja toiveita. se kaikki siirtyi muualle ja jätti sinut yksin.

      minusta sinä kohtaat itseäsi nuoremman miehen, vaikka eihän vuosilla ole niinkään väliä. miehellä on pieni terveydellinen ongelma, mutta sen kanssa on helppo elää. en tiedä onko se sokeritauti, vaiko jokin muu nykyinen ongelma, mutta ei se teidän menoanne haittaa. onni näkyy toisella paikkakunnalla sitten lopulta.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      69
      1001
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      55
      968
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      43
      926
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      55
      705
    5. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      694
    6. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      307
      641
    7. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      33
      625
    8. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      44
      578
    9. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      176
      553
    10. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      175
      541
    Aihe