vaalimaalta torkanofkasta mitä löytyy

Mitä kauppoja ja motelleja ja muuta löytyy?
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Torkanofkasta kun tuut yli löytyy Viipurin veikoilta ravintola,kauppa,levyliike,parturi ja apteekki.

Äänestä

Majoitusmahdollisuudet olivat juuri äsken yhdessä ketjussa, joka on tässä:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/10860692

Muita vaihtoehtoja ei löydy, mutta eihän Viipuriin ole kovin pitkä matka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menijä.... kirjoitti:

Mitä kauppoja ja motelleja ja muuta löytyy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu