NÄÄDÄT OVAT NOKKELIA.

KADEHDIN NIITÄ SUURESTI.
5124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pelkäätkö. tuu kysyyn multa tuu saatana pelle kysyyn multa

Äänestä
  • Lopeta päihteiden käyttö. Tuosta soperruksesta ei ota kukaan selvää.

    Äänestä

tappakaa nyse hintti sieltä vaasasta

Äänestä

Äläpä HAHAKURHATAHA luovuta vielä, sinusta on hyvää vauhtia kehittymässä melko nokkela myös.

Äänestä

Seven Up

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HAHAKURHATAHA. kirjoitti:

KADEHDIN NIITÄ SUURESTI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu