Onko kadonnut

Nuorimies jo löytynyt?
12337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ainakin vielä tunti sitten oli sukeltajat Paskalahdessa.

Äänestä
  • Todennäköisesti vetävät vesiperän sukelteluillaan. Poika todennäköisesti jonkun kaverinsa kanssa ottamassa pussikaljaa ja nauttimassa syysauringon viime säteistä.

    Äänestä

  • Tarjouskupongilla kirjoitti:

    Todennäköisesti vetävät vesiperän sukelteluillaan. Poika todennäköisesti jonkun kaverinsa kanssa ottamassa pussikaljaa ja nauttimassa syysauringon viime säteistä.

    Kumpa olisikin. kamala tunne, jotakin pahaa on täytynyt sattua. uudestakaupungista kun kyse, niin joku pahoinpidellyt / tönäissyt poikaparan kaupunginlahteen? :( sieltä ei pääse omin avuin ylös, on syvää, ja mistään ei saa tarttumapintaa, sillä reunoilla korkea kivirakennelma.. :`(
    Toivottavasti löytyy, kunnossa ja hengissä, mutta pelkään pahinta.
    Voimme vain rukoilla hänen puolestaan.

    Äänestä

Löytyi jo..sieltä mistä moni muukin.

Äänestä
  • Ukissa on pahoinpitelyjä tiuhaan, ja syyksi riittää, että tulet öisellä kadulla vastaan. Tulee mieleen, että jos kyseessä rikos? tönäisystä veteen sillalta ei jää jälkeä kroppaan.

    Äänestä

voi tönäistä veteen joutuu pesauksista nostamaan yli kaiteen

Äänestä
  • huumehörhöjoukolta sellainen onnistuu sukkelaan, ja siitä sillan lähistöltä on todella helppo vain tuupata toinen veden varaan. katsokaa google mapsista paikka. rantaan ei pääse, kun kivipaadet ovat ympärillä, ja syvyys n. 2 metriä.

    Äänestä

"ei ole syytä epäillä rikosta". Joten tämän perusteella ei ole heitetty kaiteen yli. Voimia omaisille

Äänestä
  • Sitä ei tiedä kukaan muu kuin menehtynyt itse. Siinä kohtaa ei ole valvontakameroita, eikä kehoon jää jälkeä, jos joku tönäisee siinä kaupunginlahdessa kevyenliikenteen väylältä veteen, tai heittää sillalta kaiteen yli. ja siinähän ei ole kaidetta, muuta kuin sillalla. että silleen. ja jos olet uutisia lukenut ja seurannut, niin viime aikoina hullujen " muodissa" on ollut heittää ihmisiä sillalta alas.

    Äänestä

ja humalassa kuolee ei tiedä pahassa maailmassa käyneensä

Äänestä
  • Jaksamista omaisille ja osanottoni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huono tiedoittaminen kirjoitti:

Nuorimies jo löytynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu