Kataja lopetti Suomipopin aamuissa?

Miksiköhän Kataja lopetti?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288497250247.html?pos=ok-nln

Ottamatta kantaa siihen, onko hän ko. työssä hyvä vai huono, niin mistähän moinen päätös on lähtöisin?
10541
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Varmaan joku homevaurio?

Äänestä
  • haluaa varmaankin antaa perheelle enemmän aikaa.

    Äänestä

  • hfhfhfhfhfhgjgjgj kirjoitti:

    haluaa varmaankin antaa perheelle enemmän aikaa.

    Tai jos tällä pedattiin paikkaa Martinalle. Vanhojen kehäkettujen Eskon ja Martinan yhteiset aamut. Siinä olisi imua.

    Äänestä

  • Tai jospa... kirjoitti:

    Tai jos tällä pedattiin paikkaa Martinalle. Vanhojen kehäkettujen Eskon ja Martinan yhteiset aamut. Siinä olisi imua.

    Imua olisi kuin salarakkaalla uuden saaliin kimpussa! Aamushow voisi olla nähtävissä myös netissä, Martina biksuissa ja Esko öljyttynä bodarina johtamassa koko sirkusta. Tätä olemme odottaneet ja toiveet toteutumassa! Ensimmäisiksi vieraiksi toivoisin Henna K.n, Gyylin Inkan ja sitten Sunnevan. Ja Sofian tietysti, jos kiireiltään joutaa.

    Äänestä

  • Tai jospa... kirjoitti:

    Tai jos tällä pedattiin paikkaa Martinalle. Vanhojen kehäkettujen Eskon ja Martinan yhteiset aamut. Siinä olisi imua.

    Nimeksi tulis sit varmaan "Vittu vitun aamushow perkele" jos juontajakaksikkona olis mara ja esko. tosin ei tossa ohjelmassa varmaan mitään muuta kuunneltavaa ois kun se martinan jatkuva kiroominen :D

    Äänestä

Joo, mara vois kertoa kuinka on käynyt taas kyylissä ja tehnyt töitä koneella. Aviomiestä taas aletaan etsiä, kun pulla on saatu uunista. Päästään vihdoin keskittymään oman itsen hemmotteluun ja lomailuun. Äiti-Aito-anne voi hoitaa bettinaa, että mara voi keskittyä aviomies-projektiin täysillä. Menestystä odotetaan kovasti, kuten aina.

Äänestä

En kuuntele moisia sontakanavia, mutta radiossa välttyy sentään Janne Katajan naamalta. Minkä kiven alta näitä oikein ryömii?

Äänestä

Varmaan siirtyy taas jollekin toiselle kanavalle. Ehkä Aaltoon, kun taitaa SuomiPop olla samaa konsernia. Yleensähän on irtisanoutumisaika eikä noin vain voi päättää lopettavansa.

Äänestä

ei päässyt soittamaan itselleen mieluista SuomiPoppia kun on soittolistat??
Alan olla niin kyllästynyt koko tyyppiin. Liikaa julkisuudessa paistattelee, kuten Marco B:kin.

Äänestä

possu keskittyy nyt syömään jauhelihaa ja rääkymään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ymh kirjoitti:

Miksiköhän Kataja lopetti?

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288497250247.html?pos=ok-nln

Ottamatta kantaa siihen, onko hän ko. työssä hyvä vai huono, niin mistähän moinen päätös on lähtöisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu