Millon Lumia 800 saa wp7.8 päivityksen

Onko kellään tietoa millon päivitys tulee?
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Up !

Päivitystä ootellessa, olen kans sitämieltä ettei Lumia 800:en / 900:en osalta kaikkea olla vielä nähty !!

Äänestä

800 ja 900 on huippu luureja. Itse odotan tota päivitystä jotta saa näytölle enemmän noita "tiilejä" ja erikokoisina jolloin kaikki on paremmin näkyvillä, ja päivityksen myötä koko näyttö tulee käyttöön, eli tuo idioottimainen 1 sentin levynen musta osa aloitusnäytössä tulee kokonaan käyttöön.

Äänestä
  • Komppaan !!

    Itelläni Lumia 800.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi88...... kirjoitti:

Onko kellään tietoa millon päivitys tulee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu