Bjön Borg

Onko Martina osannut kirjoittaa yhtään tuotemerkkiä blogiinsa koskaan oikein?
Ja miksi ihmeessä mainoskuvia jostain kevään 2010 -mallistosta?
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Isoja ja mageita juttuja tulossa kisan suhteen:)
Niin, onhan se pientä tuon glamourin ja sairaan hyvien missien rinnalla pyöräyttää uusi ihminen maailmaan. Tärkeysjärjestys se olla pitää!

Äänestä

Bjon Bögr on Martin ikioma brändi. Samaa tuotepershettä Gyyyyyyyyyyylin ja Viccccccccccen kanssa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lapsitarhaanjalenkil kirjoitti:

Onko Martina osannut kirjoittaa yhtään tuotemerkkiä blogiinsa koskaan oikein?
Ja miksi ihmeessä mainoskuvia jostain kevään 2010 -mallistosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu