Kertakäyttöauton makua...

60.000km ja laturi kypsyi, akku viallinen??
Sähköt ovat temppuilleet jo jonkin aikaa. Ohjaustehostin toimii, ei toimi. Turvatyynyt toiminnassa, ei toiminnassa. Ja milloin mitäkin hälytystä. Mitään korjattavaa autossa ei kuitenkaan ole.
7297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Onko kyseessä Touran vai Variant?

Äänestä
  • Lada 110 -06 HB.

    Äänestä

Mikä merkki, mikä malli?
Volkswagen se ei einakaan ole!

Äänestä

TSI & DSG

Äänestä

Ei siellä mitään vikaa olekaan, vaan niitä kuuluisia volkkarin "ominaisuuksia", mitkä asiakkaan vaan pitää hyväksyä.

Äänestä
  • Ensiksi syttyy kuitenkin se keltainen, öljyn pinnan alenemisesta ilmoittava valo. LIsää vain litra sitä LL-kuraa, niin saat taas ajaa seuraavat 5 tonnia huoletta.

    Äänestä

Ihan normi tuote volkkarilta.Mitä laitetaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihme rimpula kirjoitti:

60.000km ja laturi kypsyi, akku viallinen??
Sähköt ovat temppuilleet jo jonkin aikaa. Ohjaustehostin toimii, ei toimi. Turvatyynyt toiminnassa, ei toiminnassa. Ja milloin mitäkin hälytystä. Mitään korjattavaa autossa ei kuitenkaan ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu