Ihmissuden jälkeläisen kohtalo

haluaatietää...

En löytänyt netistä paljoa asiaa tästä joten ajattelin kysyä täältä. Mitä sille tapahtuu joka on ihmissuden jälkeläinen. Jostain luin että se muuttuu ihmissudeksi kun täyttää 15-vuotta. Tietääkö kukaan enempää tästä asiasta?

6

328

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jälkeläinen itsekin

      Surullista, mutta totta. 15-vuotiaana (keskiyöllä, ei tarvita edes täysikuuta) ihmissuden jälkeläinen vain yhtäkkiä napsahtaa: Ihmisnahka repeää ja alta paljastuu ihmissuden takkuinen turkki. Hampaat pitenevät ja terävöityvät samalla kun kasvoista työntyy suden kuono esiin. Ihmiskäsien ja -jalkojen tilalle tulee suden tassut raatelukynsineen.
      Uuden ihmissuden mielen täyttää veren ja tuoreen lihan himo. Kannattaa siis lukittautua esimerkiksi kellariin raa'an lihan kanssa, että saa edes hieman tyydytettyä lihanhimoaan. Parasta olisi, jos voisi kertoa jollekin luotettavalle ihmiselle tulevasta muutoksesta, että olisi joku joka vaikka köyttäisi jälkeläisen kiinni ennen muutosta.
      Muutoksen rajuutta voi hillitä jonkun verran syömällä paljon rautapitoisia ruokia. Syömällä verilettuja, voi varmistua siitä ettei ole myös Jehovan todistaja.

    • haluaatietää....

      Juu on kans lukenut et 16v voi muuttua kans

    • Ihmissudeksi pyrkivä

      Ei tartte olla ees 15. Tarttee olla seiskaluokkalainen tai yli.

      • tarvittoo

        tarttoo olla olematta ihmissusi


      • Bad wolf
        tarvittoo kirjoitti:

        tarttoo olla olematta ihmissusi

        Entä jos mulla on suden sielu mutten muutu ihmissudeks


    • Bad Wolf

      Okei, ny se tuli todistetuk se et mä en muutu kokonaan oli pelkkä väliaikanen juttu ny mä oikesti jo muutun vaikka oon vasta 11 vuotta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      131
      3970
    2. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      20
      3558
    3. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      17
      3407
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3357
    5. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      61
      3254
    6. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      49
      3061
    7. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2925
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      80
      2769
    9. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2677
    10. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2387
    Aihe