ottamaan yhteyttä nainen ...
voi että
kun erehtyisit
21237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ei ole minulle, mutta vastaan jos joku muukin ajattelee samoin. En enää tule ottamaan yhteyttä. Ei enää annetaan ajan nyt vaan viedä eteenpäin, molemmille parempi niin.
Samoilla linjoilla.
no tääl on aika paljon varmaan naisia,kuka ottaa yhteyttä ja kehen...
ja nyt istua nökötät siellä oottamassa kysymystä---mikset itse ota yhteyttä--?;)
pitäisi yhteydenoton tulla?
Erehdypä kuule ihan ite, äläkä unelmoi pelkästään. Mä lähden nyt suihkuun ja meikkaamaan, pitkästä aikaa meen kyllä tänään bileisiin. Selvinpäin, mutta irtiottoja osaa tehdä ilman viinaakin. Eikä kaduta huomena.
Kivaa iltaa. Taidan tehdä samoin.
ja nakkaa korot kattoa kohti. pidä hauskaa silloin kun hauskanpidon aika on ;-)!
hauskaa!
Kivoja toivotuksia vaan ei minulle... Pitäkää hauskaa. Joku on selvästi vähän mustis. Tuo korot kattoon viittaa siihen. Vaan saatampa heittääkiin. Sinkkuna on se hyvä puoli, että ei ole tilivelvollinen. Toisilla se toki edellyttää, että on yhteinen pankkitili ja lainaa. Mä saatoin joskus raportoida tekemisistäni vapaaehtoisesti muutenkin. Eniwei, kivaa iltaa kaikille, korkojen kera tai ilman.
Kiitos vaan molemmille vastaajille. Ilta sen sitten näyttää kuinka hauskaa on, en ota paineita etukäteen, enkä nakkaa korkoja nyt sentään kattoa kohti.
Joskus se on kuitenkin pakko yrittää poistua neljän seinänkin sisältä homehtumasta.
Tämäkin palsta on kummasti jäänyt unohduksiin, tulee vilkaistua enää silloin tällöin.
No, mä toivotan nyt. Hauskaa iltaa ja koroille se ja sama.
En tee koskaan erehdyksiä
Erehtyisit sinä mies kerrankin ottamaan yhteyttä!!
Saat soittaa mulle aivan vapaasti.
Kulti
en koskaan...
en ole minä! Ehkäpä joskus otankin ;)
kivaa olisi! ota vaikka pari snapsia ja sit...:P vähän jännitän koko illan :D.D
en tarvitse yhteydenottoon:) ja turhaa sitä jännittämään :)
ei jännitä mutta minua kyllä :)
Teki mieli tänään laittaa viesti kun sut taas ohimennen näin (en tiedä huomasitko mua), mutta ethän sä yleensä niihin vastaa. Olisin varmaan kysynyt, että ootko ruvennut viikonloppuisinkin töihin?
En mä enää uskalla edes viestittää sulle, kunhan ihailen kauempaa vaan...yksipuolistahan tämä kuitenkin on.