Hotelli Novotell Suvarnabhumiairport.
Onko kenelläkään kokemuksia?
Miten esim. aamupala onko ravintola auki 24h ja saako aamiaista kun lento on klo 6 aamulla.
Aamiaisravintolan nimi olis kanssa kiva kun siellä näyttäisi olevan niitä jokunen, ettei menisi aikaa haeskellessa.
Nyt tietysti joku sanoo, että avaa suus ja kysy respasta, mutta kun tuo englanti ei kaikiin kysymyksiin taivu.
Muutenkin olisin kiitollinen jos joku joka siellä on käynyt kertoilisi niistä palveluista ym.
Kiitos!
Olenko ihan hukassa
4
257
Vastaukset
- Kaupparatsu
Aamiaisravintolan nimi on Thaksit Purawatra, sijaitsee respan kanssa samassa kerroksessa. Aamiais tarjoilu alkaa jo 4.30. Viimeksi kävin pari viikkoa sitten kun menin Tongalle ja mulla oli stop överi BKK:lla.
- rauppakatsu
Aamiaisravintolan nimi on Thaksit Purawatra, sijaitsee respan kanssa samassa kerroksessa. Aamiais tarjoilu alkaa jo 4.30. Viimeksi kävin pari viikkoa sitten kun menin Tongalle ja mulla oli stop överi BKK:lla.
- Varmaa tietoa
rauppakatsu kirjoitti:
Aamiaisravintolan nimi on Thaksit Purawatra, sijaitsee respan kanssa samassa kerroksessa. Aamiais tarjoilu alkaa jo 4.30. Viimeksi kävin pari viikkoa sitten kun menin Tongalle ja mulla oli stop överi BKK:lla.
Hyvä hotelli ja aamiainen tarjoillaan SQUARE nimisessä ravintolassa joka on aulassa respan vieressä auki kello 3 aamusta. Aamiainen aivan mahtava varaa aikaa jos mahdollista ja nauti todella hyvä. Palvelu pelaa myös kuljetuksessa lentokentälle. Voit mennä ilmastoitua käytävää kävellen jos ei paljon matkatavaraa tai vievät maksutta ihan oman lentoyhtiön eteen, kysyvät yhtiön ja palvelu pelaa.
Kallis hotelli yöpyminen lähes 100 euroa yö mutta poistaa stressiä jos on aikainen lento ja ehdottomasti saat vastinetta rahallesi. - jinlak your sister
nolo provo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja13214322Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va305952SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545515Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3014359HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.394107"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1053671Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant63592Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223548Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan632645Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.931438