Leuka sai sakot julkijuopottelusta

Henna "nyt alkoi uusi elämä, treenaan itseni huippukuntoon ja laihdutan kymmenen kiloa" Kalinainen-Kurhinen sai Espoossa sakot julkisella paikalla juopottelusta.
10644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Onko ottanut mallia reippaasta opiskelijatytöstä?

Äänestä

Antti Kurhinen on tähänkin syyllinen.

Äänestä

Eihän kuitenkaan juonut Ruskaa lasten leikkipuistossa?

http://aijaa.com/0086610774379

Tuskin Henna edes kusettaisi koiraa leikkipuistossa, niin kuin Jollaksen kassialmat?

Äänestä

Mitään merkitystä tuommosella sakolla: ulosottoon se menee kuitenkin.

Äänestä

Kalkkunakaula-kalinanien pannu taas parastaan. Osaako se muuta kun dokata??

Äänestä

Siinä sitä taas tuli turhaakin turhemmasta julkkiksesta mahtavan turha uutinen. Kannatta todellakin kommentoida. Niin tein minäkin. Ja aion tästä eteenpäinkin jatkaa kommentointejani kaikista esiin tulleista juoruista silloin kun kiireiltäni ehdin, vaikka niissä ei olisi päätä eikä häntää. Vain ja ainoastaan sen takia, koska se nyt vaan on niin alkukantaisen kivaa ja tosi hauskaa. Vai mitä ?

Äänestä

osaa dokata

Äänestä

Linkki?

Äänestä

Metron jutusta sitten saatiinkin jutunjuurta ainakin jouluun asti. Hyvä hyvä ja paljon kiitoksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elämä on ihanaa kirjoitti:

Henna "nyt alkoi uusi elämä, treenaan itseni huippukuntoon ja laihdutan kymmenen kiloa" Kalinainen-Kurhinen sai Espoossa sakot julkisella paikalla juopottelusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu