Olen 14v. 154cm, 50kg, semmone mielestäni iha ok sixpack, että kyllä ne rajat näkyy, vaikkei jännittäiskää. Ruumiinrakenteeltani sellainen, että massaa on enemmän ylä-kropassa, kuin alhaalla, käytän usein quicksilverin, hollisterin tai abercrombien vaatteita. Habaa iha sillei, että ku jännittää sitä, nii sen koko muuttuu aikalailla. Blondit hiukset (käytän hiusvahaa). Rintalihaksissa ei niin hirveästi kehumista. Onko tärkeempi haba vai sixpack?? Ainii ja muna stondiksessa 11,5cm, onko pieni? Oonko liian lyhyt ikäisekseni?
Tytöt arvioikaa mut asteikolla 4-10
nimimerkityksetön98
11238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
4.
pelkällä ulkonäöllä ei pysty arvioida ihmistä. maailmassa on tärkeämpiäkin asioita kuin se, mitä mitä mieltä muut ovat sinusta. itse vihaan arviointia sillä kukaan ei ole täydellinen.
P
A
S
K
A
T
R
O
L
L
I
O
L
E
T
S
I
N
Ä
!
!
!
S
A
A
T
A
N
A
!
!
!
5
Ja mitä vittua tää on? 14-v ja 154cm hahaha saatanan lyhyt, vittu keksikää muuta tekemistä jonnet!
oot ällöttävä (blondit hiukset, hiusvaha, itserakas ja ärsyttävä ku tuut kyselee tollasia tänne ja laitoit ton kaluski koon mikä on tietysti monta senttiä liioteltu ja muutenki ties millane läskikasa brune ja epävarma ihmine siel ruudun ääressä on.) 4, häpee varjoos.
4. Vaikutat itserakkaalta ja selität iha liikaa!!! Oisit vaa oma ittes. Niinku kuultu jo että ulkonäkö ei oo tärkein. Ite ainakin kiinnostun ihmisistä joilla on hyvähuumorintaju, on luonnollinen ja kivaa seuraa. Että tähtää niihi, niistä tytöt tykkää;)
En voi arvioida koska ei kuvaa kasvn piirteistä ei voi tietää mitää :P ja ei se ulkonäkö se pää asia ole ja vaikka oliskon nii jos pukeutuisit vaikka aina ulkohousuihin ja vanhaa liian pienee hupparii ja haisisit nii ei sixpackki paljo auttais :D
ihan vitun pieni muna!!!ma oon 12w ja mun muna on 13,5cm stondiksessa
Kuva tänne jos on pajko arvioida. :D Ilman aika vaikee..
P.S. Oon tyttö ja täytän kohta 13 ja itte about saman pitunen ja oon toisiks lyhin TYTTÖ meiä luokalla ja sä oot vaa pari senttii lyhempi. o_O Wow..:o
Pari senttii PITEMPI** Korjaannn.. . Jgjwjwiwvw :D