Hei Tuntijasi! Minua ahistaa raha-asiat. Onnistunko maksaa laskujani terveys ja myös autoremontti ja siinä sivus elättää lastani jne.. Tuntuisi tarvitsisin jostain onnella ylimääräistä, mutta ei varmaan tapahu näin joudun kitumaan mieltäni. Muuten aika mukavasti olisi mutta pelko sydämes otan päivän kerralla, että pärjäänkö maksuissani. Koska tämä erikoinen aika minulle jossa nyt olisi vuoden verran laskuja. Palkkani ei ole häävi. Toivoisin vain ihmettä!
TUNTIJASI
2
65
Vastaukset
Hei
sinä olet rehellinen ja ahkera ihminen!
olet kokenut menetyksen ja maksat siitä suuria laskuja.
mutta on sinulla onneakin matkallasi. en juuri näe raha-asioiden onnekasta tulvaa, mutta ihmissuhteiden tasolla sinulla on onnea. tässä on ihana kohtaaminen, mikä tekee sinut todella onnelliseksi!
t. Keskiyö- mitä edessä.
Kiitos Tuntijasi. Näin oli vuosia sitten tuli se ero .. Jäin vastuunkantajaksi ja edeleen aina vaan enempi. Noh uskon enkeleihin ja niiden tuomaan turvaan kun vain jaksaa kiittää ja rukoilla.
Onkohan tuo samalla kadulla asustava mies joka saapui takaisin parin vuoden reisultaan. Meillä joku sielun yhteys. Olen odottanut kohtaamme joku päivä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1011785- 591160
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4421129- 1701043
- 58821
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän130814Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä49766- 84763
- 51708
- 57681